Aydın Evden Eve Nakliyat

Aydın da kaliteli taşıma ve asansörlü evden eve taşıma firması elbette bulunmaktadır. Peki bizim farkımız ne? Efe Evden Eve Nakliyat asansörlü ve sabit kaliteli kadrosuyla her zaman bir adım önde. Aydın yada Aydın çevresi nakliye firması olarak K3 belgeli ve asansörlü taşıma ekibimiz hep sizlerle… Aydın Evden Eve Nakliyat firmalarının başında bulunan Efe Taşımacılık sürekli olarak gücüne güç katmakta ve siz değerli müşterilerimizi daha iyi anlamak amaçlı expert yapılmasını tavsiye etmektedir.

Aydın ve ilçelerinde şehiriçi ve şehirlerarası evden eve asansörlü taşımacılık hizmeti sağlayan K3 yetki belgesine sahip evden eve nakliyat şirketiyiz.

Aydın Evden Eve Nakliyat Fiyatları : Aydın’da yaptıracağınız asansörlü yada asansörsüz evden eve nakliyat fiyatları 750 TL’den başlamakta, eşya durumuna göre bu rakamlar 2500 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Peki şehirlerarası fiyat bunlara dahil mi? Tabi yol mesafesi ve yapılan işçilik, kullanılan malzeme ile bu fiyatlar artış göstermektedir. Evden Eve Nakliye firmaları sizlerin eşyalarının özenle taşınması için k3 belgesi ve mutlaka uzman bir mobilyacıya sahip olması beklenmektedir. Biz profesyonel eleman ve kaliteli ambalaj malzemelerimiz sayesinde sürekli tercih edilmekteyiz. Artık nakliye derdiniz kalmayacak ve evden eve her eşyalarınız sigortalı taşınabilecek.

İletişim:

Cüneyt Doğan: 0552 339 76 50

Nihat Benli: 0530 366 83 80

You may also like...